Resetowanie hasła

Zawartość koszyka

0/0

Produkty: 0Sztuki: 0

Zalety Zakupów Dywanów Shaggy !!!

04 Grudzień 2015
Zalety Zakupów Dywanów Shaggy !!!

Efektowne dywany shaggy cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Dywany tego rodzaju zaczęły być popularne właściwie dopiero kilka lat temu i od razu zyskały wielu entuzjastów, dlatego teraz są dostępne praktycznie w każdym sklepie z dywanami.

 

Czym wyróżniają się dywany shaggy?

Dywany shaggy charakteryzują się dłuższym niż zwykłe włosiem, które jest także bardzo gęste. Dzięki temu są również mięciutkie i przytulne, idealne do siedzenia, przyjemne dla stóp i ciepłe. Włochacze, ponieważ tak także się je określa, są produkowane przede wszystkim z tworzyw sztucznych – w ten sposób są niedrogie i wytrzymał. Polecane są głównie dywany z akrylu, który jest materiałem nieuczulającym i wyróżniającym się wysoką odpornością. Także w sprzedaży znajdują się dywany shaggy wykonane z naturalnych materiałów, głównie wełny, ale ich cena jest już znacznie wyższa. Dywany wełniane tego rodzaju nie są polecane do domów alergików, ponieważ częściej uczulają.

 

Dlaczego warto kupić dywan shaggy?

Jak zostało już wspomniane, dywany shaggy są miękkie i ciepłe, bardzo dobrze izolują pomieszczenia, także akustycznie. Dodają wnętrzom bardziej przytulnego wyglądu i są przyjemne w użytkowaniu. Także wyróżniają się wysoką wytrzymałością i wcale nie są skomplikowane w utrzymaniu w czystości – można je odkurzać. Dywany shaggy dostępne są w sprzedaży w bardzo dużym wyborze kolorów i wzorów, dlatego można dopasować je łatwo do aranżacji wnętrza.

 

Jak wybrać dobry dywan shaggy?

Gdy planuje się kupić dywan shaggy, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na gęstość runa i długość włosa. Im parametry te będą wyższe, tym dywan będzie bardziej gęsty i tym samym także przyjemniejszy w dotyku i bardziej wytrzymały.

powrót